Зоря проти Колоса анонс і прогноз матчу УПЛ 31 липня 2026 року

Перший тур УПЛ 2026/27: Зоря проти Колоса

31 липня о 18:00 в Києві на стадіоні “Динамо” ім. В. Лобановського луганська Зоря проведе домашній матч проти ковалівського Колоса в рамках першого туру української Прем’єр-ліги сезону 2026/27. Очолить зустріч арбітр Роман Блавацький.

Після двомісячної перерви УПЛ повертається, і обидві команди боротимуться за місця в єврокубках. Цей матч стане шостим випадком за останні 20 років, коли Зоря відкриває новий сезон.

Під час трансферного періоду команди зазнали змін: Зоря підписала воротаря Іллю Караващенка та півзахисника Івана Нестеренка, проте втратила кілька ключових гравців. У Колоса схожа ситуація — клуб набув нових підсилень, але також зазнав втрат у складі.

Обидві команди з нетерпінням чекають нового сезону, який обіцяє бути насиченим та інтригуючим для вболівальників.