ФК Олександрія завершив співпрацю з Іваном Калюжним, Юрієм Копиною та Сергієм Логіновим
Футбольний клуб Олександрія офіційно повідомив про завершення співпраці з Іваном Калюжним, Юрієм Копиною та Сергієм Логіновим через закінчення терміну контрактів.
Іван Калюжний прийшов до клубу в лютому 2021 року. Дебютував у матчі проти Маріуполя. За час у складі Олександрії він відіграв 64 матчі у чемпіонаті України, забивши 4 голи, та два поєдинки в Кубку України. Калюжний дебютував і за національну збірну України, провівши 6 матчів.
Юрій Копина розпочав виступи за Олександрію у серпні 2021 року, дебютувавши проти донецького Шахтаря. За цей час він зіграв 63 матчі в УПЛ і забив один гол, а також виступив у п’яти кубкових поєдинках, забивши ще один м’яч.
Сергій Логінов приєднався до Олександрії у лютому 2023 року. Дебют відбувся в матчі з Металістом 1925. За час виступів він провів 37 матчів у чемпіонаті, забивши 2 голи, та два поєдинки у Кубку України.
Клуб висловив вдячність всім трьом гравцям за їхній внесок, професіоналізм та відданість, побажавши успіхів у подальшій кар’єрі.