У матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 збірна Чилі поступилася команді Еквадору з рахунком 0:2. Чилійці багато програли через вилучення на початку зустрічі, коли Артуро Відаль грубо сфолив на Феліксі Торресі.
У спробі відібрати м’яч Відаль високо махнув ногою та шипами влучив у голову еквадорського півзахисника. Суддя матчу Фернандо Рапаліні, який працював на Євро-2020, не мав сумніву, що потрібно показувати Відалю червону картку.

Після порушення та вилучення Артуро Відаль сперечався із суддею і тримався за голову, зображуючи розgfx від рішення арбітра. Можливо, вчинок чилійця – не випадковість. Останнім часом Відаль регулярно дивує дивною поведінкою – не виключено, що вона перенеслася на поле.

Пізніше член збірної Чилі Артуро Відаль прокоментував вилучення у матчі відбірного турніру ЧС-2022 проти Еквадору (0:2).

«Я все ще не можу в це повірити, мені залишається тільки перепросити товаришів по команді, тренерського штабу, моєї родини і всієї моєї країни. Ми продовжуватимемо боротися до кінця!» – Написав Відаль в Instagram.

Відаль був видалений на 13-й хвилині за удар бутсою по обличчю захиснику еквадорців Феліксу Торресу. 34-річний чилієць пропустить наступний матч команди проти Аргентини.