Ймовірні умови переходу суперфорварда з паризького ПСЖ до улюбленої Барселони оприлюднило іспанське ЗМІ.

Як стало відомо авторитетному виданню “Marca”, аргентинець матиме змогу повернутися у Барселону наступного літа, якщо погодиться на значне зниження зарплати. Наразі він заробляє за сезон 40,5 мільйонів євро за сезон. У “Барсі” його зарплата може бути нижчою вдвічі.

Контракт Мессі на «Парк де Пренс» закінчується в кінці поточного сезону, і він ще не домовився про новий, та у нього є можливість продовжити його ще на рік. Якщо французький клуб не продовжить договір з Ліонелем Мессі, футболіст зможе повернутись до “Барси” на правах вільного агента. Ця інформація з’явилась на тлі покращення відносин Мессі з президентом “каталонців” Хуаном Лапортою, а головний тренер команди і колишній одноклубник Хаві дав зрозуміти, що також підтримує таке повернення.

Нагадаємо, Мессі залишив іспанський суперклуб у серпні 2021 року на правах вільного агента з фінансових причин. Відтак підписав контракт з французьким ПСЖ на два сезони. Через кілька місяців після переходу “Барселона” не приховувала бажання повернути 35-річного аргентинця і були відомі деякі умови цього переходу.