Майкл Каррік: Новий початок для Manchester United
Майкл Каррік офіційно зайняв пост головного тренера Manchester United до кінця сезону 2025–26. Його призначення стало можливим завдяки низці факторів, зокрема відсутності вимог щодо довгострокового контракту, які висували Оле Гуннар Сульшер. На одній зі співбесід Каррік продемонстрував чудове розуміння ситуації, що підвищило його шанси на здобуття посади.
Після несподіваного звільнення Рубена Аморіма, Даррен Флетчер був терміново підвищений з команди Under-18 та призначений відповідальним за матчі проти Burnley та Brighton & Hove Albion. Попри його намагання мотивувати команду, директор з футболу Manchester United Джейсон Вілкокс розпочав пошук більш довгострокового кандидата.
Незабаром у списку претендентів на посаду опинилися Майкл Каррік, Оле Гуннар Сульшер і Рууд ван Ністелрой. Ван Ністелрой опинився поза грою, залишивши “Юнайтед” перед вибором між двома успішними гравцями епохи Сера Алекса Фергюсона. Як було оголошено, через вісім днів після відставки Аморіма, Каррік здобув перемогу у конкурсі за місце на Олд Траффорд.
Призначення Карріка стало взірцем його видатного характеру, підкріпленого підтримкою із боку Сера Алекса Фергюсона. Під час особистої зустрічі з Вілкоксом Каррік виявив свої лідерські якості та готовність до співпраці, що стало вирішальним фактором.
Коли Сульшер проходив співбесіду, він цікавився довгостроковими перспективами роботи у Manchester United. Каррік, з іншого боку, не висував подібних вимог, що, за інформацією інсайдерів, стало ще одним із чинників його успіху у здобутті посади тренера.
Не можна не відзначити і те, що схвалення Сера Алекса Фергюсона стало вирішальним фактором у кар’єрі Карріка. Вілкокс може лише сподіватися, що цей вибір принесе Manchester United нові успіхи на полі та вдосконалення в командній грі.
