Ліверпуль програє Галатасараю у Лізі чемпіонів
Ліверпуль знову зазнав поразки у вівторок вечір, коли вони були побиті Галатасараєм у другій фазі Ліги чемпіонів у сезоні 2025–26. Ранній пенальті у виконанні Віктора Осімхена став рішучим фактором на стурбовану ніч для Арне Слота. Це сталось всього за три дні після їхньої першої втрати у новому сезоні від Crystal Palace.
Команда не зуміла мобілізуватися після раннього провалу, а рішучі господарі завжди виглядали більш можливими претендентами на другий гол у матчі. Нестача рівноваги та узгодженості в Ліверпулі призвела до того, що вони не змогли створити сталий тиск, і у Слота є чимало питань для вирішення перед протистоянням з Chelsea у вихідні.
Часи випробувань для Арне Слота
Ліверпуль програв дві гри поспіль під керівництвом Слота лише втретє з того часу, як голландець замінив Юргена Клоппа на Мерсісайді. Вони програли у Selhurst Park в суботу, поступившись під кінець, і були переграні у Стамбулі у вівторок, не зумівши вдарити по налаштованих господарях після багатообіцяючого початку.
Хоча вони здавались передбачуваними на флангах і занадто обережними під час володіння м’ячем у центрі поля, виступ Уго Екітіке, особливо в першому таймі, був позитивним моментом. Однак, Слоту все ще необхідно знайти спосіб забезпечити гармонійну спільну гру Екітіке та Александра Ісака. Обидва гравці просто занадто хороші, щоб сидіти на лаві запасних, але це може викликати нові питання щодо балансу.
Захист у критичному становищі
Попри невдачу в атаці, головним занепокоєнням є неспроможність Ліверпуля в обороні. Здавалося б, Слот перетворив «червоних» на контрольований і виважений колектив після епохи Клоппа, але чемпіони Прем’єр-ліги поки що борються за встановлення будь-якого відчутного авторитету на старті сезону 2025–26. У Стамбулі вони виглядали роздратованими інтенсивністю, створеною на трибунах, і агресивністю гравців Галатасараю, які скористалися непевним виступом Ліверпуля, переповненим помилками.
Не менш серйозним було те, що Ліверпуль схоже втратить Аліссона на найближчий період. Номер один Ліверпуля був змушений покинути поле після сейву удару Віктора Осімхена, який став наслідком неточного пасу Ібрагіма Конате, що добре характеризує виступ команди. Поки що невідомо, яке саме ушкодження отримав Аліссон, однак він відразу відчув дискомфорт після вдалої низької зупинки. Його замінив Giorgi Mamardashvili, який, схоже, отримає шанс зак