«Челсі» витратив більше грошей, ніж будь-який інший клуб у літнє трансферне вікно, підписавши таких гравців, як Уеслі Фофана та Рахім Стерлінг, але результати на полі не відбулися.

У травні Тодд Болі змінив Романа Абрамовича у ролі власника “Челсі” і дотримався свого слова, інвестував значні кошти в ігрову команду Томаса Тухеля.

Придбання Фофани у Лестера за £75 млн/€87 млн зробить молодого француза найдорожчим захисником усіх часів. Перехід Марка Кукурелли з Брайтона за 62 мільйони фунтів/72 мільйони євро означає, що він є найдорожчим лівим захисником.

І все ж «Челсі» забив 10 голів у семи іграх у всіх турнірах, програвши три з останніх п’яти, кульмінацією чого стала сумна поразка від загребського «Динамо» з рахунком 1:0 у Лізі чемпіонів Е у вівторок.

У складі Рахіма Стерлінга, П’єра-Емеріка Обамеянга, Фофани та Каліду Кулібалі «сині» зібрали нових талантів на понад 190 мільйонів євро на Stadion Maksimir, а Кукурелла замінив Бена Чілвелла на останні 20 хвилин.

“Ми явно не там, де ми повинні бути і де ми можемо бути”, – нарікав Томас Тухель після останньої жалюгідної поразки. Отже, це за мною, це за нами, нам потрібно знайти рішення.

«Наразі всього не вистачає», — згадував він пізніше в ефірі BT Sport. “[Є] надто багато для аналізу. Я є частиною цього. Я злюся на себе; я злюся на нашу гру. Я не бачив, щоб це прийшло.”

«Ми повинні бути набагато кращими. Ми не закінчили; ми не задоволені, але я думав, що ми на хорошому шляху. Я здивований цією грою».