Атлетіко Мадрид: категорична позиція щодо трансферу Хуліана Альвареса
Клуб Атлетіко Мадрид чітко висловив свою позицію щодо трансферу Хуліана Альвареса. Лише за 48 годин до фіналу Чемпіонату світу 2026 року генеральний директор клубу Мігель Анхель Хіль Марін заявив, що Атлетіко не продаватиме талановитого нападника Альвареса, навіть якщо надійде пропозиція у розмірі $229 мільйонів (€200 мільйонів).
Альварес, який зосереджений на тому, щоб допомогти команді Аргентини здобути другий поспіль титул чемпіонів світу, став об’єктом активних обговорень щодо можливого трансферу. Однак Атлетіко Мадрид лише підігрів ці чутки, випустивши відео, де Хіль Марін рішуче заперечив можливість переходу Альвареса до Барселони чи будь-якого іншого клубу цього літа.
“Моя позиція чітка,” – заявив Хіль Марін. “Інтенція клубу також ясна; ми повідомили про це гравцю, уболівальникам і президентові Барселони. Я не сумніваюся, що Атлетіко – найкраще місце у світі для Хуліана, а Хуліан – ідеальний центрфорвард для Атлетіко Мадрид. Ми хочемо, щоб він залишився з нами.
“Я нещодавно чув коментарі від [президента Барселони] про те, що його пропозиція не була необмеженою, і єдиною можливістю відповіді є те, що наша відповідь точно такою ж – ми не хочемо його продавати, ми не приймаємо пропозицію в €100 мільйонів, і не приймемо в €150 мільйонів чи €200 мільйонів.”
Хіль Марін зізнався, що має добрі стосунки з президентом Барселони Жоаном Лапортою, і розповів, що нещодавно мав з ним розмову, під час якої сказав: “Прошу, просто відпусти це питання. Ми не хочемо продавати його, і ми не збираємося. Перестань настоювати.”
За даними ESPN, Хуліан Альварес обурений останніми коментарями, особливо враховуючи їхній час, знову підігріваючи трансферні чутки перед одним з найважливіших матчів у його кар’єрі. Стосунки між гравцем і клубом можуть напружитися до такої міри, що їх не можна буде відновити. Різноманітні звіти вказують, що Альварес також роздратований, адже його, ймовірно, запевнили, що Атлетіко сприятиме його трансферу, якщо надійде приваблива пропозиція.
У неділю ввечері Альварес спробує здобути свою другу поспіль перемогу на Чемпіонаті світу. Але вже в понеділок він повернеться в центр уваги однієї з найбільш обговорюваних трансферних історій цього літа, яка, здається, досягає свого апогею.
