Іспанська Барселона домовилася з Манчестер Сіті про трансфер Феррана Торреса за 55 мільйонів фунтів стерлінгів, – перехід оплачуватимуть двома частинами: 46,7 мільйонів фунтів стерлінгів та 8,5 мільйонів.


21-річний гравець перейшов до Манчестер Сіті минулого року з іспанської Валенсії, – тоді сума трансферу була близько 20 мільйонів фунтів стерлінгів (23 мільйони євро). Це означає, що “Сіті” заробить щонайменше 32 мільйони фунтів стерлінгів на гравцеві.

21-річний Торрес зіграв лише чотири рази цього сезону у Прем’єр-лізі (забивши два голи) і ще раз – у Лізі чемпіонів. Дістав травму у жовтні під час виступу за збірну Іспанії. Тому вінгер досі перебуває у “лазареті” манчестерської команди.

“Каталонці” вважають Торреса одним із перспективних іспанських футболістів. Для цього придбання клуб витратить гроші, які нещодавно отримав завдяки банківській позиці у американської компанії Goldman Sachs.

Варто додати, що між “Барселоною” та “Сіті” добрі відносини: у менеджменті англійців працюють колишні члени правління іспанського гранда.

“Барса” також зацікавилась у придбанні Рахіма Стерлінга, але англійська команда хоче його зберегти, і нещодавно він повернувся до однієї зі своїх найкращих форм у футболці «Сіті».

«Перш за все, є банківський кредит для Барселони, підписаний з Goldman Sachs, і за останні кілька тижнів вони просочилися в пресу, що вони отримали деякі заощадження. Це означає трохи готівки, але не достатньо, щоб заплатити таку суму», – повідомили джерела Sky Sports News.

“Барселона” оплачуватиме за цей трансфер, ймовірно, протягом трьох-п’яти років.