Повернення Кріштіану Роналду в АПЛ, як і раніше, здається вірним, але, можливо, він все ж таки залишить чемпіонат Англії і спробує себе у Франції.
Справа в тому, що в листопаді до “Манчестер Юнайтед” прийшов Ральф Рангнік, який до кінця сезону зайняв місце головного тренера. Після шести місяців як тимчасовий бос німець займе місце консультанта в клубі. Він має репутацію людини, яка любить довгострокові проекти та прищеплює швидку та наполегливу філософію.

Роналду після яскравого старту помітно зменшив обороти: імовірно, португальський ветеран не зовсім підходить для Юнайтед. Вже цього сезону його критикували за те, що він недостатньо тримає м’яч. Така людина, як Рангнік, може взагалі відмовитись від португальської легенди, посадивши його на лаву запасних або навіть спробує продати.
Водночас, агент Роналду Жорже Мендеш не сумнівається, що влітку «Парі Сен-Жермен» залишить Кіліан Мбаппе, який вільним агентом піде в «Реал Мадрид». За інформацією El Nacional, Мендеш сподівається, що у разі втрати Кіліана “ПСЖ” кине всі сили на покупку Роналду.
У цьому випадку збудеться мрія мільйонів уболівальників – нарешті побачити, як Роналду та Мессі виходять на поле разом не як суперники, а як партнери по команді.