Трансферне вікно в Європі закривається 31 серпня 2023 року. За цей час у клубах було достатньо часу, щоб зміцнити свої склади, але все ще є кілька гравців, за яких можуть бути запропоновані рекордні суми.

Роберт Левандовський

Найбільш ймовірним кандидатом на найдорожчий трансфер літа є Роберт Левандовський. Поляк уже висловив бажання залишити “Баварію” і приєднатися до “Барселони”. За інформацією ЗМІ, каталонський клуб готовий заплатити за Левандовського 50 мільйонів євро, але “Баварія” поки що наполягає на 60 мільйонах.

Каліду Кулібалі

Ще одним гравцем, за якого може бути запропонована велика сума, є Каліду Кулібалі. Сенегалец є одним з найкращих центральних захисників у світі, і його контракт з “Наполі” закінчується влітку 2023 року. За інформацією ЗМІ, за Кулібалі можуть боротися “Челсі”, “Мілан” і “Парі Сен-Жермен”.

Ерлінг Голанд

Ерлінг Голанд є одним з найталановитіших молодих нападників у світі. Норвежець вже забив 86 голів у 89 матчах за “Боруссію Дортмунд”. За інформацією ЗМІ, за Голанда можуть боротися “Реал Мадрид”, “Манчестер Сіті” і “Барселона”.

Антуан Грізманд

Антуан Грізманд є одним з найдорожчих гравців у світі. Французький нападник не вписався в плани “Барселони” і може залишити клуб улітку 2023 року. За інформацією ЗМІ, за Грізманда можуть боротися “Мілан”, “Челсі” і “Ювентус”.

Хав’єр Ернандес

Хав’єр Ернандес є одним з найкращих лівих захисників у світі. Мексиканець є ключовим гравцем “Баварії”, але його контракт закінчується влітку 2024 року. За інформацією ЗМІ, за Ернандеса можуть боротися “Реал Мадрид”, “Барселона” і “Манчестер Сіті”.

Це лише деякі з найдорожчих трансферів, які ще можуть відбутися у 2023 році. У останні дні трансферного вікна не виключено, що відбудуться й інші несподівані переходи.

Від Din