“Атлетіко Мінейро” достроково завоював титул чемпіонів Бразилії – клуб з Белу-Орізонті виявився недосяжним для конкурентів за два тури до фінішу.
Чемпіонським для “Атлетіко Мінейро” став матч 32-го туру проти “Баї”. До 66-ї хвилини лідери чемпіонату Бразилії горіли на виїзді з рахунком 0:2, але за 15 хвилин до фінального свистка видали епічний камбек – забили три м’ячі з 73-ї по 77-у хвилину та забезпечили собі титул.
«Атлетіко Мінейро» став чемпіоном Бразилії лише вдруге в історії та вперше за 50 років. Перший титул клуб із Белу-Орізонті завоював у 1971 році.

Одним із головних героїв чемпіонського сезону «Атлетіко Мінейро» став екс-форвард «Зеніту» Халк: 35-річний бразилець лідирує у гонці бомбардирів чемпіонату Бразилії, на його рахунку 18 голів у 34 матчах цього сезону.
Також за «Атлетіко Мінейро» виступає екс-нападник «Атлетіко» та «Челсі» Дієго Коста – за 14 матчів чемпіонату він забив 4 м’ячі.
Фанати «Атлетіко Мінейро» збожеволіли від щастя і вийшли на вулиці Белу-Орізонті святкувати довгоочікуване чемпіонство – твіттер «Атлетіко Мінейро» переповнений роликами урочистих уболівальників клубу.