УЄФА представив бренд чемпіонату Європи з футболу 2024 року, який пройде в Німеччині. У логотипі Євро-2024 поєднуються шість кольорів, загальних для всіх 55 прапорів європейських країн, а також обриси берлінського «Олімпіастадіону», де пройде фінальний матч.

Про це зазначає прес-служба УЄФА.

«Бренд просуває ідею Євро, відкритого для всіх і заохочує різноманіття. Футбол – область, де кожен повинен відчувати себе як вдома, і запуск бренду став першим кроком на шляху до облаштування цього будинку на Євро-2024 в Німеччині. Активи бренду – від логотипу до візерунків і відео – віддають належне різноманітності уболівальників і європейського футболу», йдеться в повідомленні.

На право прийняти Євро-2024 претендувала також Туреччина, але Німеччина набрала більшу кількість голосів. У турнірі, який пройде в десяти німецьких містах, візьмуть участь 24 збірні, з них автоматично кваліфікувалася на правах господарів Німеччина. Жеребкування відбіркового турніру відбудеться в грудні 2022 року, фінального етапу – в грудні 2023 року.

У 1988 році Німеччина вже приймала у себе чемпіонат Європи з футболу, а в 1974 і 2006 році, німці проводили чемпіонати світу.