messiЛіонель Мессі

Я відомо, зовсім нещодавно аргентинський форвард Ліонель Мессі став футболістом французького ПСЖ, підписавши контракт з паризьким клубом на два голи. Згідно з даними поінформованих засобів масової інформації, аргентинець буде отримувати в Парижі близько 45 мільйонів в рік.

Борг Барселони перед Мессі

Однак, як повідомляє видання El Mundo Deportivo, каталонська Барселона повинна віддати аргентинцеві ще близько 40 мільйонів євро, що допоможе Мессі значно збагатитися.

За інформацією джерела, каталонці повинні виплатити Мессі бонус за лояльність, який прописаний в минулому контракті Мессі з Барселоною.

Раніше президент Барселони Лапорта розповів, чому не вдалося зберегти Мессі в Каталонії.

Чому не продовжили контракт з Мессі?

Жоан Лапорта провів прес-конференцію, під час якої розповів, чому керівництво Ла Ліги не схвалило новий контракт 34-річного аргентинця, який йому був запропонований.

“Я тут, щоб пояснити ситуацію, що склалася навколо Мессі … По-перше, я повинен визнати, що, на жаль, у нас просто жахливе фінансове минуле. На зарплати йде 110% нашого доходу. Це означає, що зараз наші можливості обмежені “.

Ситуація гірша, ніж те, про що нам говорили, і те, що ми отримували, створюючи розрахунки на підставі офіційних даних. Наш борг набагато більший, ніж очікувалося. Новий контракт з Мессі не міг бути схвалений через фінансовий фейр-плей” .

“У цьому відношенні ми не згодні з угодою, яку уклала Ла Ліга [з інвестиційним фондом з Люксембургу], тому що вона робить нас боржниками на півстоліття”.

“Клуб понад усе: футболістів, тренерів, директорів. Мессі заслуговує найкращого. Мені шкода, але Барселона зробила все можливе. Мессі хотів залишитися в Барселоні. Ми не хочемо породжувати помилкових надій”, – заявив Лапорта під час прес-конференції