Збірна Сенегалу вперше в історії стала переможцем Кубка африканських націй.

У фіналі змагань Сенегал зустрівся зі збірною Єгипту. Основний час гри завершився внічию – 0:0. Відтак переможця визначили серією післяматчевих пенальті, у яких сильнішими були сенегальці – 4:2

Зазначимо, Єгипет перемагав у Кубку африканських націй сім разів. А Сенегал вперше став чемпіоном Африки, при цьому втретє дійшов до фіналу змагань.

Третє місце турніру здобула команда з Камеруну. Вони показали характер у драматичному матчі зі збірною Буркіна Фасо. Перший тайм був повністю за футболістами з Буркіна Фасо, які забили камерунцями три “сухих” голи. Збірна Камеруну змогла їх відіграти впродовж другого тайму і здобула перемогу в серії післяматчевих пенальті – 5:3.